بزرگ کردن آلت تناسلی

بزرگ کردن آلت تناسلی مردان به دنبال راه هایی برای افزایش سایز آلت تناسلی خود هستند؟

بزرگ کردن آلت تناسلی

افزایش طول اندام تناسلی با طب سنتی

همه مردان ساختار آناتومیک متفاوتی دارند، اندام تناسلی آنها نیز همینطور. با این حال، تعداد کمی از مردم از آنچه که دارند، صدمه دیده اند یا نقص های مادرزادی دارند ناراضی هستند. در اینجا چند دلیل روانی و فیزیکی وجود دارد که چرا مردان راه هایی برای افزایش سایز آلت تناسلی خود پیدا می کنند:

 1 وقتی سر و صدا وجود دارد
زمانی که سر و صدا وجود دارد
به گفته محققان موسسه روانپزشکی (روانشناسی و علوم اعصاب) و بنیاد بنیاد NHS لندن و مادزلی (SLaM)، طول متوسط ​​آلت تناسلی صاف (بدون نعوظ) 9.16 سانتی متر است و طول متوسط ​​آلت تناسلی در حالت نعوظ برابر است با 13.12 سانتی متر است. میکروپنیس به آلت تناسلی با ساختار غیرمعمول کوچک اما طبیعی اشاره دارد.

افزایش سایز سریع مردانه

برای مردان، اگر اندازه دستگاه تناسلی کمتر از 9.32 سانتی متر باشد، کلیه ها صدا نشان می دهند.

شماره 2 اگر آنها درخواست آلت تناسلی کنند
آلت مدفون زمانی است که آلت تناسلی با چربی اضافی پوشانده شود. ممکن است مادرزادی باشد (حضور در بدو تولد یا می تواند در بزرگسالی رخ دهد، باعث چاقی، افزایش وزن قابل توجه، پیری و التهاب شود، و می تواند ناخوشایندتر باشد)

افزایش سایز آلت تناسلی

شماره 3 اگر از ناامنی عملکرد رنج می برید
برخی از مردان از ظاهر خود آگاه هستند و برخی دیگر به دلیل ظاهر نامناسب از بلندی اندام تناسلی خود ناراحت هستند. حتی با یک آلت تناسلی با اندازه طبیعی، این نگرانی وجود دارد که بهتر انجام شود یا تأثیر عمیقی بر شریک جنسی با اندام های بلندتر و قوی تر بگذارد. آنها بر این باورند که اندازه اندام تناسلی آنها برای رضایت همسرشان مهم است. اضطراب عملکرد همچنین از گسترش آلت تناسلی به دوز اصلی خود جلوگیری می کند.

شماره 4 اگر می خواهید زندگی جنسی خود را بهبود بخشید.

روش های بزرگ کردن آلت

مردان به طور فزاینده ای از ظاهر خود در اتاق خواب یا حمام وقتی با شریک زندگی خود هستند آگاه تر می شوند و درمان بزرگ کردن آلت تناسلی محبوبیت بیشتری پیدا می کند.

شماره 5 اگر به دلیل آسیب مادرزادی آلت تناسلی باشد
برخی از مردان ممکن است از بدو تولد از خم شدن یا اندازه کوچک آلت تناسلی ناراضی باشند. در عین حال، برخی ممکن است به بیضه ها و کادرها آسیب رسانده باشند و مانع رشد طبیعی آنها شوند.

افزایش سایز با خمیردندان

وقتی پسری در سن 14 تا 15 سالگی وارد بلوغ می شود، بیضه ها بزرگ می شوند. در زمانی که او 16 ساله شد، اندازه کیسه بیضه و آلت تناسلی نیز به حداکثر رسیده بود. پس از آن، هر بار که نعوظ رخ می دهد، منی ترشح می شود. وقتی پسر کاملاً رشد کرده و 19-18 ساله شود، اندازه آلت تناسلی به طور کامل رشد می کند. مردان پس از 40 سالگی به طور طبیعی تولید تستوسترون را متوقف می کنند و شروع به مشکلاتی با اختلال نعوظ و سایر اختلالات می کنند.

IASH که در جیپور واقع شده است، راه‌های نوآورانه‌ای را برای بهبود چشمگیر زندگی جنسی شما ارائه می‌دهد. متخصصان ناباروری مردان (مردان و متخصصان) بهترین درمان های بزرگ کردن آلت تناسلی را برای داشتن یک زندگی جنسی شاد و مطمئن با شریک زندگی خود ارائه می دهند. اکنون برای درمان های نوآورانه با ما تماس بگیرید

12 روش خلاقانه برای افزایش سایز آلت تناسلی
آلت تناسلی عضوی از بدن مرد است که برای دیدن یا تولید مثل ادرار استفاده می شود. برای درک کامل آلت تناسلی، می توان آن را به دو ویژگی اصلی تقسیم کرد.

بدنه یا شفت
سر یا سر
12 روش خلاقانه برای افزایش سایز آلت تناسلی
بدن آلت تناسلی به شکم متصل است و دارای یک محور است که مایعاتی مانند مایع منی و ادرار را به سر بدن می‌برد. سر و نوک آلت تناسلی را گلان می نامند و ساقه آن مایعات بدن ترشح می کند. وقتی در مورد اندازه آلت تناسلی صحبت می کنیم، به طول شفت یا اطراف یا اطراف شفت اشاره می کنیم.

چربی اضافی در اطراف شکم وجود دارد و وقتی آلت تناسلی را بپوشاند آلت تناسلی کوچکتر به نظر می رسد. همچنین، تقویت غده با پرکننده ها یا جراحی ممکن است طولانی تر به نظر برسد. جراح یا متخصص جنسی امکان بزرگ شدن را پس از اندازه گیری اطراف آلت تناسلی، تنه و غده بررسی می کند.

جراحی بزرگ کردن آلت تناسلی در هند در دهه گذشته رشد چشمگیری داشته است و برانکاردهای آلت تناسلی، گشادکننده آلت تناسلی، پمپ، پرکننده‌های پوستی و جراحی روش‌های مختلف بزرگ کردن آلت تناسلی هستند. دکتر چیراگ بانداری 12 راه حل نوآورانه طبیعی و پزشکی را به اشتراک می گذارد که باعث افزایش سایز بدون عوارض جانبی یا کم می شود.

1) مصرف غذاهای غنی از ویتامین ها و مواد معدنی (فلاونول، آرژنین و غیره):
مصرف مواد غذایی سرشار از ویتامین ها و مواد معدنی
غذاهای فلاونول غنی از ویتامین C هستند و در غذاهای گیاهی مانند مرکبات، توت فرنگی، سیب، زغال اخته، تربچه، گیلاس، گلابی، شاه توت و جریان سیاه یافت می شوند. برخی از چای ها، گیاهان و شراب ها نیز حاوی فلاونوئید هستند. اینها همچنین غذاهایی هستند که به افزایش اندازه آلت تناسلی کمک می کنند.

مصرف آرژنین از غذاهای پر پروتئین نیز می تواند به افزایش سایز آلت تناسلی کمک کند. آنها به گردش خون مناسب در ناحیه آلت تناسلی کمک می کنند. غذاهای پروتئینی حاوی ال آرژنین شامل تخم مرغ، گوشت خوک، آجیل، گوجه فرنگی، صدف، موز و فرنی است.

ماکا یک غذای مخفی است که اندام های تناسلی انسان را تحریک می کند. این سبزی brassicaceae متعلق به برادرم است. متعلق به پتاسیم و بشکه است و سرشار از ویتامین C، مس و آهن است. مردم آن را آسیاب می کنند و علاوه بر جو با گوجه فرنگی و فلفل چیلی می خورند.

برخی از ویتامین‌ها و مکمل‌های رایج موجود در پیشخوان‌ها مانند Dhea، Ginseng، Yohimbe، و Horny Goat Weed به تقویت قوای جنسی کمک می‌کنند.

قبل از وارد کردن مکمل ها به رژیم غذایی خود با یک متخصص جنسی صحبت کنید.

۲) ورزش روزانه:
همانطور که قبلا ذکر شد، وزن اضافی در شکم و اطراف شکم می تواند آلت تناسلی را کوچکتر نشان دهد. قرار گرفتن در برخی از فعالیت های ورزشی یا فعالیت های بدنی (PA) به ساختن بدنی سالم و فعال کمک می کند که فرصت مناسبی برای مقاربت جنسی بهتر فراهم می کند.

بهترین راهنمای ورزش مرد و دکتر دکتر چیراگ بانداری در هند به شما کمک می کند وزن خود را کاهش دهید و همزمان قدرت استخوان لگن را بدست آورید. ترکیب ورزش کگل، پیلاتس، ورزش کف لگن و ورزش هوازی بهترین راه برای درمان تمام مشکلات جنسی است. می توانید یک PDF نمودار تمرینی خود را از اینجا دانلود کنید.

نحوه افزایش سایز آلت تناسلی با IASH
3) دستگاه وکیوم
دستگاه وکیوم
با استفاده از دستگاه پمپ خلاء، دستگاه را روی آلت تناسلی قرار دهید و هوا را پمپ کنید تا خلاء ایجاد شود. وکیوم خون را به آلت تناسلی می کشد و آن را باد می کند. گاهی اوقات از دستگاه های وکیوم برای درمان کوتاه مدت اختلال نعوظ استفاده می شود.

عوارض جانبی: پمپاژ بیش از حد خلاء می تواند به بافت های حساس آلت تناسلی آسیب برساند. این می تواند منجر به مشکلات انزال زودرس یا اختلال نعوظ شود.

4) دستگاه گشاد کننده آلت تناسلی / کشش آلت تناسلی
دستگاه کشش آلت تناسلی / کشش آلت تناسلی
این دستگاه به کشش آلت تناسلی شما 4 تا 6 ساعت در روز کمک می کند. در این درمان، یک وزنه کوچک یا قاب انبساط بر روی آلت تناسلی کمتر سفت برای ایجاد کشش قرار می گیرد.

عوارض جانبی: هیچ مدرک علمی مبنی بر اینکه چنین تکنیک هایی به بزرگ شدن آلت تناسلی کمک می کند وجود ندارد.

5) ژل کینگ
ژلچینگ
Gertin یک ماساژ دستی است که اندام تناسلی را می سازد. مردان به کشیدن آلت تناسلی با استفاده از انگشت شست و اشاره خود ادامه می دهند و اندازه نعوظ طولانی تری ایجاد می کنند.

عوارض جانبی: هیچ مدرک علمی وجود ندارد که نشان دهد Jelqing راهی برای افزایش سایز آلت تناسلی است.

6) لیپوساکشن
لیپوساکشن
لیپوساکشن جراحی برای استنشاق مواد زائد از طریق تجهیزات علمی است. جراحی برای برداشتن چربی اضافی از شکم، چربی زیر شکم و چربی اطراف ناحیه تناسلی تا آلت تناسلی بزرگتر به نظر برسد. این روش موثر است و شما می توانید افزایش 2 سانتی متری را در مدت زمان کوتاهی مشاهده کنید.

عوارض جانبی: با افزایش وزن مجدد بیمار، چربی به ناحیه شرمگاهی باز می گردد.

7) PS شات
پی شات (درمان پی آر پی) یک درمان بدون دارو و غیر جراحی است که راه دیگری برای افزایش سایز آلت تناسلی است. همچنین به درمان اختلال نعوظ و بهبود عملکرد جنسی کمک می کند.

عوارض جانبی: رویه ها در مطب. حدود 2 ساعت طول می کشد و تقریبا هیچ ناراحتی وجود ندارد.

8) بهبود محیط توسط فیلر
بهبود محیط با پرکننده
انواع مختلفی از پرکننده های بافت نرم برای استفاده در بدن انسان وجود دارد. IASH از دو نوع پرکننده استفاده می کند.

پرکننده سوبسترای پوستی بدون سلول (ADM) – 100% بستر درم بدون سلول (پودر) آسیاب شده را با سالین مخلوط کرده و به آلت تناسلی بین دارتوس و فاسیای باک تزریق کنید.

نکات: برگشت ناپذیر است و عمدتاً برای بزرگ شدن چشم استفاده می شود.

Hyaluronic Acid (HA) Filler-HA یک پلی ساکارید هیگروسکوپیک طبیعی در ماتریکس خارج سلولی است و یک جزء طبیعی مهم پوست انسان است. محصولات مبتنی بر HA مانند Restylane و Juvederm منشا حیوانی ندارند و تا 18 ماه پس از تزریق در فاسیای آلت تناسلی دوام دارند.

توجه: در بسیاری از موارد، تا 3-4 سال ثابت شده است.

9) افزایش محیط به دلیل پیوند درم بدون سلول (آلوگرافت)
پیوند درم با دقت در زیر لایه صحیح آلت تناسلی کاشته می شود و قطر آن در داخل بافت عمیق داخل آلت تناسلی و در امتداد ساقه افزایش می یابد.

نکات: مواد طبیعی و بیولوژیکی مشتق از انسان) برای گسترش محیط اطراف استفاده می شود.

10) جراحی بزرگ کردن آلت تناسلی
بزرگ کردن آلت تناسلی را می توان بدون جراحی و با استفاده از دستگاه های خاصی انجام داد که تنها دستگاه هایی هستند که توسط FDA ایالات متحده، اتحادیه اروپا و بسیاری از آژانس های نظارتی برای این منظور تایید شده اند. این دستگاه برای ایمنی و کارایی در مجلات و روزنامه های معتبر بین المللی معرفی شده است.

11) بزرگ شدن سر چشم
همچنین می‌توانید از پرکننده‌های اسید هیالورونیک مانند Juvederm برای بزرگ‌کردن غده استفاده کنید. سر آلت تناسلی با یک پرکننده پوستی خاص که به بافت انسان واکنش نشان نمی دهد، تقویت می شود. با کیفیت ترین فیلتر ویژه برای به حداقل رساندن واکنش و به حداکثر رساندن نتیجه. با استفاده از این فیلر می توان دور سر چشم را حدود 1-3 سانتی متر افزایش داد.

12) فرکانس بالا یا فرسایش لیزری
بعد از بی حسی موضعی، یک برش 1 سانتی متری در قسمت بالایی پوست آلت تناسلی ایجاد کنید. از طریق برش، اعصاب توزیع شده در آلت تناسلی شناسایی شده و به طور انتخابی با استفاده از فرکانس بالا یا لیزر مسدود می شوند تا آسیب به بافت اطراف به حداقل برسد.

پنج عادت بدی که رشد اندام تناسلی نوجوانان را کند می کند
آلت تناسلی مانند سایر اندام های بدن است که به طور طبیعی از نظر شکل و اندازه رشد می کند. برخی عادات بد در مراحل اولیه وجود دارد که می تواند در رشد طبیعی نوجوانی اختلال ایجاد کند. پنج عادت بد رایج در بین پسران 14 تا 16 ساله خوب است.

قرص برای بزرگ کردن آلت 

پوشیدن لباس زیر خیلی تنگ باعث مسدود شدن جریان خون مناسب در کشاله ران می شود.
عادات غذایی نادرست که منجر به چاقی، دیابت و سایر مشکلات سلامتی می شود در رشد مناسب بدن اختلال ایجاد می کند.
مسمومیت با تنباکو و تنباکو می تواند تعداد اسپرم را کاهش دهد و بر رشد سیستم تولید مثل در مراحل اولیه تأثیر بگذارد.
نوشیدن بیش از حد نوجوانان نیز در رشد یکسان بدن اختلال ایجاد می کند.
لمس و مالش مکرر آلت توسط پسران جوان می تواند به بافت آسیب برساند و مرحله رشد آلت تناسلی را تغییر دهد.
آیا اندازه مهم است؟
بر اساس یک مطالعه BMC WOMEN’s HEALTH، زنان گفتند که پهنای آلت تناسلی بیش از طول آلت تناسلی با رضایت جنسی مرتبط است. نتیجه گیری از نظر آماری معنی دار بود. دلایل مختلفی وجود دارد که مهمتر از اندازه و عرض آلت تناسلی است.

اول، قطر زیر آلت تناسلی ممکن است برای کلیتوریس سرگرم کننده تر باشد.
محققان همچنین پیشنهاد می‌کنند که آلت تناسلی پهن حس رضایت‌بخش‌تری را برای زنان فراهم می‌کند.
با این حال، صمیمیت، همدلی و درک عمیق عواملی که شریک زندگی را تحریک می کنند برای زنان بسیار مهم است. بنابراین، مهم است که رابطه خوبی با شریک زندگی خود داشته باشید و بدانید که او چه چیزی را دوست دارد و چه چیزی را دوست ندارد.

جراحی آلت تناسلی چقدر رایج است؟
جراحی بزرگ کردن آلت تناسلی در چند سال اخیر بسیار محبوب بوده است، به طوری که بیش از 15000 جراحی تنها در انگلستان انجام شده است. تنها چند مرکز این روش ها را با ایمپلنت های بسیار با کیفیت و تخصص لازم انجام می دهند.

طول یک نگرانی اصلی است، اما در جیپور، IASH، جراحی بزرگ کردن آلت تناسلی تقریباً همیشه می‌تواند با یک عمل جراحی برای گشاد کردن و افزایش آلت تناسلی انجام شود. دکتر چیراگ بانداری، رئیس مؤسسه مطالعات مردان و سلامت جنسی (IASH) در بیمارستان جیپور بندری، رشته مطالعات مردان، یکی از بزرگترین مراکز مطالعات مردان در جهان در بیمارستان دانشگاه کالج لندن در لندن، انگلستان است. دارای طیف وسیعی از تحصیلات است.

دکتر چیراگ در سئول، کره جنوبی در مورد “روش های پیچیده 5S برای بزرگ شدن اندام تناسلی” آموزش دیده است.

او همچنین برای جراحی آلت تناسلی در مرکز تحقیقات و آموزش یادبود استیو ویلسون در سئول، کره جنوبی آموزش دید.

او به وضوح مزایا و خطرات مربوط به هر روش را توصیف می کند، که مهمترین جنبه سفر بزرگ شدن آلت تناسلی است.

سوالات متداول
1. آیا آلت تناسلی عضلانی است؟

آلت تناسلی یک عضله نیست. بنابراین، ورزش شما را به اندازه عضله دوسر بازو بزرگ نمی کند. بافت نعوظ موجود در جسم غارنوردی دارای رگ های خونی کوچکی است که نعوظ را با خون پر می کند و آلت تناسلی را سفت تر و طولانی تر می کند.

2. آیا ویاگرا اندازه آلت تناسلی را افزایش می دهد؟

خیر، ویاگرا (سیلدنافیل) اندازه آلت تناسلی را افزایش نمی دهد. با این حال، برای مردانی که در حفظ و حفظ نعوظ مناسب برای قرار دادن مشکل دارند، مصرف ویاگرا ممکن است آلت تناسلی را بزرگتر نشان دهد، به همین دلیل است که این دارو نعوظ بهتری را ارائه می دهد.

3. اندازه متوسط ​​آلت تناسلی چقدر است؟

متوسط ​​طول یک مرد بالغ در هنگام نعوظ 6 اینچ و در حالت آرامش 3.61 اینچ است. متوسط ​​دور در حالت ایستاده 5 اینچ و در حالت استراحت 3.66 اینچ است.