لیست مشاوره آسانسور

لیست مشاوره آسانسور

لیست مشاوره آسانسور بالابر راه برای دسترسی آزادانه و ایمن در سطوح مختلف ساختمان فراهم می کند. نصب آسانسور بر روی ساختمان های جدید یا موجود نقش مهمی در جوامع پیر ایفا می کند. از شمول اجتماعی برای افراد با نیازهای ویژه حمایت می کند و دسترسی افراد دارای معلولیت را فراهم می کند.

قوانین اتحادیه اروپا و تبلیغات
دستورالعمل آسانسور 2014/33 / اتحادیه اروپا برای بررسی تغییرات موجود در پیوندهای بالا برای اجازه حمل و نقل رایگان آسانسورها و قطعات ایمنی در بازار داخلی اتحادیه اروپا، سطح بالایی برای کاربران بالابر و کارکنان تعمیر و نگهداری.

این قانون اتحادیه اروپا طراحی، ساخت و نصب آسانسور را تنظیم می کند.
این برای مالکان و تولیدکنندگان بخش بسیار مهم است، اما پیامدهای قابل توجهی برای مالکان و کاربران اختصاصی نیز دارد.
مطابق با چارچوب لیست مشاوره آسانسور قانون جدید است و به نسخه های موجود پیوند قبلی نگاه می کند این سیاست از 20 آوریل 2016 اعمال شده است و نسخه های موجود پیوند قبلی را جستجو می کند. جایگزین دستور قبلی 95/ 16
راهنمای نحوه اعمال فرمان
پیشنهاد یک راهنمای درخواست راهنما (3 مگابایت)
ارتقاء جدید منابع موجود (14 کیلوبایت)
پیشنهاد یک بخش تست داده (13 کیلوبایت)
استانداردهای EMC برای ایمنی و امنیت (208 کیلوبایت)
مسیریابی استاندارد برای دستگاه های UMPC (97 کیلوبایت)
بیانیه اتحادیه اروپا
با توجه به دسترسی به وسایل نقلیه برای معلولان، کشورهای اتحادیه اروپا اقدامات ملی لازم را انجام خواهند داد تا تمام سطوح ساختمان‌ها و سازه‌های موجود را برای افراد دارای معلولیت، به‌ویژه افراد روی ویلچر، در دسترس قرار دهند.

ما توصیه می کنیم که تمام ساختمان های جدید حداقل به یک آسانسور مجهز باشند که برای افراد دارای معلولیت با ویلچر قابل استفاده باشد. علاوه بر این، نامزدی باید تمام الزامات نظارتی (استانداردها، موقعیت های مدیریتی و غیره) را برآورده کند.

آسانسور موجود
ایمنی آسانسورهای موجود (نصب شده قبل از دستورالعمل آسانسور 95/16 / EC) تابع مقررات ملی است. توصیه‌هایی برای بهبود جستجوی ایمنی میراث موجود برای نسخه‌های موجود پیوندهای بالا EN ••• کشورهای اتحادیه اروپا از سطح کافی تعمیر آسانسورهای موجود و ایمنی آسانسور اطمینان می‌دهند. ما از شما می‌خواهیم تمام اقدامات لازم را برای بهبود انجام دهید.

این توصیه ها الزام آور قانونی نیستند و توسط کشورهای اتحادیه اروپا مطابق با شرایط و مقررات جاری در سطح ملی اجرا می شوند.

استاندارد اروپا میانگین موجود موجود: جهت (82 کیلوبایت)
برای نمایش گوشه ای (22 اکتبر) آماده شوید. هدف این شبکه تقویت ارتباطات ما با متخصصان کسب و کار است. صحبت کردن با یک متخصص لیست مشاوره آسانسور  در زمینه خود ممکن است در ابتدا دلهره آور به نظر برسد، اما صحبت در مورد آسانسور واقعا می تواند به حفظ توپ کمک کند.

داستان آسانسور یک داستان 25-30 ثانیه ای درباره شماست. داشتن یکی از این تنظیمات راه خوبی برای بازاریابی خود به کارفرما یا حرفه ای است که با آن تماس می گیرید. مکالمات آسانسور باید کمی در مورد شما و مهارت های شگفت انگیز شما به دیگران بگوید. بهترین راه برای انجام این کار پاسخ دادن به سه سوال است: شما کی هستید؟ آنها چه کار می کنند؟ چه چیزی می خواهید؟ این ممکن است شامل نام، عنوان، تجربه در زمینه شما و اهداف خود تبلیغاتی باشد.

به عنوان یک دانشجو، ممکن است تجربه کاری زیادی در منطقه خود نداشته باشید. اما اجازه ندهید این شما را از لاف زدن در مورد خودتان منصرف کند. ذکر مهارت های آموخته شده در یک کلاس یا یک پروژه طنز بسیار مفید است. با ذکر مهارت ها و علایق خود، به کارشناسان می گویید چرا باید با شما در تماس باشند.

ممکن است برخی از سخنرانی‌های شما بسته به جایی که هستید و با چه کسی صحبت می‌کنید تغییر کند. اگر به اطلاعات تماس یا وضعیت شرکت آنها نیاز دارید، اغلب خوب است برای پایان دادن به مکالمه سؤال بپرسید. وقتی در تشکر از آنها برای وقت گذاشتن تردید دارید، همیشه انتخاب خوبی است.

آخرین و مهمترین بخش داستان آسانسور شما نحوه تحویل آن است. اعتماد به نفس کلید اصلی است. با تمرین اصولی داستان از قبل می توانید مطالب را با اطمینان ارائه کنید. ممکن است لازم باشد فوراً بخشی از سخنرانی خود را تنظیم کنید، اما مطمئن شوید که اصول اولیه منظورتان را می دانید.

شبکه ها در مورد دید هستند، و بحث آسانسور راهی عالی برای ایجاد اولین تاثیر عالی است.

نمونه زیر نمونه ای از آسانسور در است.

لیست مشاوره آسانسور  نام من انور است. از آشنایی با شما مفتخرم. من سابقه تجزیه و تحلیل کسب و کار و بیش از 10 سال تجربه در ایجاد راه حل های مبتنی بر داده برای انواع مشکلات تجاری دارم. انجام همین کار. می خواهم ادامه دهید. برای اطلاعات بیشتر در مورد کاری که در شرکت خود انجام می دهید، می توانید لمس کنید.
استاندارد سازی
لیست مشاوره آسانسور

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *